Tworczosc zespolu MAANAM

MAANAM - Twórczość zespołu

Teledyski zespołu MAANAM

Maanam wydał wiele piosenek i każda z nich ma inną historię lub przesłanie, co sprawia, że jest ciekawa do odkrywania i słuchania. Teksty piosenek zespołu można interpretować na wiele sposobów i mogą one wzbudzać wiele różnych uczuć i emocji.

Piosenka "maanam" jest jedną z najpopularniejszych piosenek zespołu i jest napisana o samym zespole. Piosenka opowiada historię dwojga kochanków rozdzielonych przez rodzinę i różnice kulturowe. Mimo że są rozdzieleni, potrafią odnaleźć pokój i siłę w sercach, pamiętając o swojej miłości i myśląc o sobie nawzajem.

Piosenka "maanam" opowiada metaforyczną historię o samym zespole. Teledysk pokazuje członków zespołu w surrealistycznej scenerii, napełniających butelki wodą i wylewających ją sobie na głowy. W kostiumach i maskach na dachu wykonują swoją piosenkę. Piosenka opowiada o rozłące z bliskimi i odnalezieniu spokoju i wewnętrznej siły.

Piosenki zespołu MAANAM

Poniżej znajduje się lista piosenek polskiego zespołu rockowego MAANAM wraz z informacjami o piosence, jej kompozytorze, albumie, znaczeniu, historii oraz gdzie można znaleźć piosenkę w Internecie.

"Kamienie na sercu" - Kamień na sercu to pierwsza piosenka polskiego zespołu rockowego MAANAM. Pochodzi ona z albumu "Chaotyczny potwar" i została wydana 24 lutego 2015 roku. Piosenka ma tekst autorstwa Michała Szpaka. Piosenka opowiada o tym, jak ważna w życiu jest przyjaźń.

"Zmiana" - "Zmiana" opowiada historię osoby, której życie się zmienia. Osoba ta chce skorzystać z tej zmiany. Chce zdobyć nowe doświadczenia i mieć szansę na poznanie nowych przyjaciół.

"Kiedy wszystko będzie dobrze" - "Kiedy wszystko będzie dobrze" opowiada o tym, jak ważna jest cierpliwość. Piosenka pochodzi z albumu "Egzorcyzm" i została wydana 29 stycznia 2016 r. Autorami piosenki są Michał Szpak i Rafał Baran.

"Kiedy wszystko będzie dobrze 2" - "Kiedy wszystko będzie dobrze 2" to sequel piosenki "Kiedy wszystko będzie dobrze". Piosenka opowiada o tym, jak ważna jest cierpliwość i nie spieszenie się z niczym.

Nie boj się" - "Nie boj się" to piosenka z albumu "Egzorcyzm" i została wydana 26 lutego 2017 roku. Autorami piosenki są Michał Szpak i Rafał Baran.

Muzyka zespołu MAANAM

Poniżej znajduje się lista utworów muzycznych skomponowanych przez polski zespół rockowy MAANAM. Lista zawiera nazwę albumu, utworu i kompozytora oraz link do teledysku do utworu.

"Kamienie na sercu" - Piosenka pochodzi z albumu "Chaotyczny potwar" i została wydana 24 lutego 2015 roku. Autorami piosenki są Michał Szpak i Rafał Baran. Teledysk z płyty "The wisdom of..." jest dostępny na kanale Youtube zespołu.

Zmiana" - Utwór pochodzi z albumu "Egzorcyzm" i został wydany 29 stycznia 2016 roku. Autorami piosenki są Michał Szpak i Rafał Baran. Teledysk z albumu "The wisdom of..." jest dostępny na kanale Youtube zespołu.

"Kiedy wszystko będzie dobrze" - "Kiedy wszystko będzie dobrze" opowiada historię osoby, której życie się zmienia. Osoba ta chce skorzystać z tej zmiany. Chce zdobyć nowe doświadczenia i mieć szansę na nawiązanie nowych znajomości. Piosenka pochodzi z albumu "Egzorcyzm" i została wydana 26 lutego 2017 r. Autorami utworu są Michał Szpak i Rafał Baran.

Album "Egzorcyzm" - Album jest z muzycznej podróży zespołu od albumu "Chaotyczny potwar" do "Egzorcyzm". Każdy utwór ma swoją własną historię i znaczenie. Album ukazał się 29 stycznia 2016 r.

Zespół MAANAM - teledyski


Komentuj